تویوتا جدید بازار خودروی ایران/ عکس

آخرین اخبار

انتشار آماری عجیب در ۱۱۰ سالگی بازنشستگی آستون مارتین!

امیرمسعود عابدین_ ‌رئیس استراتژی محصول و بازار آستون مارتین، الکس لانگ، به‌تازگی اعلام کرد که هنوز ۹۰ درصد خودروهای این برند ۱۱۰ ساله در جاده هستند! این عدد دربرگیرنده حدود ۱۱۰ هزار خودروی ساخته‌شده از زمان تأسیس شرکت در سال ۱۹۱۳ است. لانگ درباره روند ردیابی خودروهایی که هنوز در جاده هستند، گفت: «بسیاری از کشورها شما..

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، براساس گزارش مجله خودرو، تویوتا لوین وارداتی برساوش مانند کرولا دارای یک پیشرانه 1200 سی سی 4 سیلندر توربو شارژر است؛ حداکثر قدرت این پیشرانه 116 اسب بخار و بیشینه گشتاور آن 185 نیوتن متر اعلام شده است. قدرت تولیدی پیشرانه لوین توربو هم از طریق یک جعبه دنده اتوماتیک CVT با تعویض مصنوعی ۱۰ س..

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، براساس گزارش مجله خودرو، تویوتا لوین وارداتی برساوش مانند کرولا دارای یک پیشرانه 1200 سی سی 4 سیلندر توربو شارژر است؛ حداکثر قدرت این پیشرانه 116 اسب بخار و بیشینه گشتاور آن 185 نیوتن متر اعلام شده است. قدرت تولیدی پیشرانه لوین توربو هم از طریق یک جعبه دنده اتوماتیک CVT با تعویض مصنوعی ۱۰ سرعته به چرخ های جلوی این خودرو انتقال می یابد.

لوین هیبریدی برساوش مجهز به یک موتور 1.8 لیتری تنفس طبیعی و یک موتور برقی است. در مجموع این دو موتور می توانند 140 اسب بخار توان و 211 نیوتن متر گشتاور را به گیربکس CVT مخصوص خودروهای هیبریدی با فناوری بازیابی انرژی تحویل دهند.

تویوتا لوین به تهران رسید/ عکس

227227

لینک منبع

0 Comments