درباره ما

در شرایط پیچیده کنونی، عواملی نظیر رقابت، جهانی شدن، ناپایداری محیط بازار، رشد شرکت ها و بنگاه ها و تلاش برای کسب سهم بیشتر در بازار و نیز خواست ورود به فعالیت های جدید و سود آفرین موجب شده است که اطلاع رسانی دقیق و لحظه به لحظه ی مسائل مربوط به اقتصاد داخلی و خارجی به مسئله ی مهمی تبدیل شود و همین مسئله وجود یک پایگاه اینترنتی جامع برای اطلاع رسانی سهل الوصول و قابل اعتماد را گریز ناپذیر کرده است.
لذا بر آن شدیم تا به عنوان یکی از خدمت گزاران عرصه ی پلیمر و پلاستیک کشور در بخش خصوصی، یک وبسایت خبررسانی تاسیس کنیم که برای اولین بار در ایران در بر دارنده ی اطلاعات جامع و کارآمدی برای مخاطبان ما باشد تا بتوانیم در مقام خدمت گزار این عرصه ایفای نقش کنیم.
مبنای ما در وبسایت ” پرشین پلاستیک ” احترام متقابل، صداقت و راستی و امانتداری و شفافیت اطلاعات در جهت رضایت کاربران و ارتقای کمی و کیفی شاخص های اطلاع رسانی در عرصه ی پلیمر و پلاستیک می باشد.
لذا ما با شناخت کامل نسبت به یکی از نیازهای ضروری فعالین این صنف برای اولین بار روند قیمت ها را به صورت نمودار صعودی (↑) و نزولی (↓) برای شما مشخص کرده ایم.
رسیدن به اهداف مذکور، بی عنایت شما دوستان و همراهان گرامی و انتقادات و پیشنهادات سازنده ی شما میسر نیست.
باشد که با همکاری شما یاران گرانقدر بتوانیم وظیفه ی اطلاع رسانی خود را به نحو احسن انجام دهیم.

مجموعه ی حاضر بر پایه ی ارزشهایی بنا شده است که اهم آن عبارتند از:

– توکل به خدا و پایبندی به اصول و اخلاق حرفه ای و عزم راسخ برای وفای به عهد، مسئولیت پذیری، نقدپذیری
– مشتری مداری، نتیجه گرایی و ریسک پذیری
– ارتباط موثر با مشتریان به عنوان سرمایه های اصلی
– شناخت سریع تر نیازمندی های مشتریان و پاسخگویی موثر و کارآمد
– بهره گیری از دانش روز حرفه ای همراه با به کارگیری فن آوری و تکنولوژی پیشرفته به منظور خدمات جدید و فراتر ازنیازهای مشتریان