گنجه؛ راهکاری برای دریافت ارزان و بی‌دردسر سفارش‌ از دیجی‌کالا

آخرین اخبار

انتشار آماری عجیب در ۱۱۰ سالگی بازنشستگی آستون مارتین!

امیرمسعود عابدین_ ‌رئیس استراتژی محصول و بازار آستون مارتین، الکس لانگ، به‌تازگی اعلام کرد که هنوز ۹۰ درصد خودروهای این برند ۱۱۰ ساله در جاده هستند! این عدد دربرگیرنده حدود ۱۱۰ هزار خودروی ساخته‌شده از زمان تأسیس شرکت در سال ۱۹۱۳ است. لانگ درباره روند ردیابی خودروهایی که هنوز در جاده هستند، گفت: «بسیاری از کشورها شما..

با زندگی‌های پرمشغله امروز این دردسرها معمولا برایمان پیش می‌آید. اما دیجی‌کالا برای این مساله یک راهکار دارد که شاید از آن بی‌خبر باشید. راه‌حلی به نام «گنجه» که هم این مشکلات را حل می‌کند و هم با استفاده از ویژگی‌هایش خرید به‌صرفه‌تری دارید. گنجه در واقع کمدهایی است که در شهر قرار دارند و خریدتان را از داخل آنها برم..

با زندگی‌های پرمشغله امروز این دردسرها معمولا برایمان پیش می‌آید. اما دیجی‌کالا برای این مساله یک راهکار دارد که شاید از آن بی‌خبر باشید. راه‌حلی به نام «گنجه» که هم این مشکلات را حل می‌کند و هم با استفاده از ویژگی‌هایش خرید به‌صرفه‌تری دارید.

گنجه در واقع کمدهایی است که در شهر قرار دارند و خریدتان را از داخل آنها برمی‌دارید. البته فعلا فقط در تهران، کرج و اصفهان فعال شده‌اند اما سال آینده تمام مراکز استان‌ها مجهز به «گنجه» می‌شوند.

شیوه کار آن هم عجیب و غریب نیست. وقتی سفارشی را ثبت می‌کنید اگر در یکی از شهرهای تهران، کرج و اصفهان هستید، کالایی که انتخاب کرده‌اید سوپرمارکتی یا سنگین نیست و ارسال‌کننده آن دیجی‌کالاست، می‌توانید از امکانات گنجه استفاده کنید. پس از آن می‌بینید که در باکس ویژه آدرس‌تان، نوشته شده: «مراکز دریافت حضوری نزدیک به این آدرس». با کلیک روی این لینک گنجه‌های نزدیک به آدرس‌تان را می‌بینید.

گنجه؛ راهکاری برای دریافت ارزان و بی‌دردسر سفارش‌ از دیجی‌کالا

بعد از انتخاب مکان گنجه، حالا وقت انتخاب زمان ارسال است. بعد از آن هم می‌توانید بقیه مراحل پرداخت و نهایی کردن سفارش را انجام دهید. اینجا متوجه می‌شوید رقمی که باید بپردازید بسیار کمتر شده چون هزینه ارسال در واقع کاهش پیدا کرده است. اگر شیوه‌های معمول ارسال را انتخاب کنید 39 تا 49 هزار تومان باید برای ارسال پول بدهید اما هزینه دریافت کالا از گنجه فقط 19 هزار و 900 (19900) تومان است. البته با عضویت در دیجی‌پلاس همین 19900 تومان را هم نمی‌پردازید.

از اینجا به بعد کار به مامور ارسال دیجی‌کالا سپرده می‌شود تا خرید شما را به گنجه برساند و وقتی این کار انجام شد پیامکی برای شما ارسال می‌شود تا باخبر شوید. حالا 24 ساعت فرصت دارید تا خریدتان را از گنجه بردارید. کاری که اصلا سخت نیست؛ QR کد روی گنجه را با گوشی موبایل‌تان اسکن می‌کنید و بعد از نوشتن شماره سفارش و احراز هویت، در گنجه باز می‌شود و می‌توانید خریدتان را بردارید. به همین راحتی. البته اگر در 24 ساعت به گنجه نرسید، خرید به انبار دیجی‌کالا می‌رود و لغو می‌شود.

در حال حاضر گنجه در بیش از 50 نقطه تهران، 4 نقطه در کرج و 3 نقطه در اصفهان فعال است. امنیت آنها هم تا حد زیادی تامین شده چون داخل مراکز خرید، دانشگاه‌ها یا مراکز فناوری قرار دارند و با حضور حراست و وجود دوربین کنترل می‌شوند.

یادتان نرود که گزینه گنجه برای خریدهای سوپرمارکتی و وسایل سنگین مثل یخچال فعال نیست. ضمن این که کالاهایی به گنجه فرستاده می‌شوند که در انبار دیجی‌کالا موجود هستند و فروشنده آنها را ارسال نمی‌کند.

استفاده از گنجه بخشی از مشکلاتی را که با دیجی‌کالا برای دریافت سفارش دارید حل می‌کند. مسائلی مثل تاخیر در ارسال. البته یک ویژگی مثبت دیگر هم دارد؛ این که سفارش برایتان بسیار ارزان‌تر تمام می‌شود.

لینک منبع

0 Comments