کیا اسپورتیج محبوب با مدل ۲۰۲۴ به ایران برمی‌گردد/ عکس

آخرین اخبار

قیمت خودرو ۳۱ خرداد ۱۴۰۳/ کدام خودرو ۱۷۰ میلیون تومان ارزان شد؟ + جدول

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، اکثر خودروها افت قیمت جزئی را نسبت به روز گذشته تجربه می‌کنند، اما در مواردی، برخی از خودروها تا ۱۷۰ میلیون تومان ارزان‌تر شده‌اند. تجارت‌نیوز نوشت: قیمت خودرو امروز، پنج‌شنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳، افت قیمت روز گذشته را تکرار می‌کند. روند قیمتی اغلب خودروهای داخلی، مونتاژی و وارداتی بازار از صبح ..

امیرمسعود عابدین_ پس از ورود محصولاتی مانند سراتو و K۵ (اپتیما) به ایران، کوشا خودرو به دنبال واردات جدیدترین مدل کیا اسپورتیج با مدل ۲۰۲۴ رفته است. اسپورتیج در نسل جدید خود از آن طراحی کسل‌کننده و زشت نسل قبل دور شده و چهره خاص و اسپرتی را به خود گرفته است. طراحی آن کاملاً تهاجمی و به دور از هرگونه محافظه‌کاری انجام..

امیرمسعود عابدین_ پس از ورود محصولاتی مانند سراتو و K۵ (اپتیما) به ایران، کوشا خودرو به دنبال واردات جدیدترین مدل کیا اسپورتیج با مدل ۲۰۲۴ رفته است.

کیا اسپورتیج محبوب با مدل ۲۰۲۴ به ایران برمی‌گردد/ عکس

اسپورتیج در نسل جدید خود از آن طراحی کسل‌کننده و زشت نسل قبل دور شده و چهره خاص و اسپرتی را به خود گرفته است. طراحی آن کاملاً تهاجمی و به دور از هرگونه محافظه‌کاری انجام شده و پر از خطوط متقاطع و تندوتیز است. دی-لایت چندضلعی که در داخل آن چراغ‌های اصلی خودرو قرار گرفته، یکی از مصادیق طراحی عجیب کیا در نسل جدید اسپورتیج است.

کیا اسپورتیج محبوب با مدل ۲۰۲۴ به ایران برمی‌گردد/ عکس

نمای عقب اسپورتیج هم مثل قسمت جلو، طراحی خاص و عجیبی دارد. چراغ‌های عقب به شکلی مثلثی بوده و به‌وسیلهٔ یک نوار مشکی به یکدیگر متصل شده‌اند.

به گزارش خبرآنلاین، زبان طراحی کابین در اسپورتیج متناسب با دیگر مدل‌های کیا است. دو نمایشگر بزرگ در کنار دریچه‌های کولر با طراحی چندضلعی، طراحی رادیکالی کنسول وسط و دستگیره‌های در و… از عناصر این طراحی هستند.

کیا اسپورتیج محبوب با مدل ۲۰۲۴ به ایران برمی‌گردد/ عکس

با توجه به محدودیت‌های ارزی برای واردات، احتمالاً اسپورتیج با پیشرانه ۱٫۵ لیتری توربو با ۱۶۷ اسب بخار قدرت و ۲۵۳ نیوتون متر گشتاور به بازار ایران بیاید. وظیفهٔ انتقال قدرت در این نسخه بر عهده گیربکس ۸ سرعته اتوماتیک است.

متأسفانه به دلیل شرایط خاص بازار ایران، در صورت ورود این خودرو به بازار باید انتظار قیمت ۴ تا ۵ میلیارد تومانی مشابه هیوندای توسان را داشته باشیم.

۲۲۷۳۲۲

لینک منبع

0 Comments