قیمت دلار امروز ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ / قیمت دلار ۱۰۰۰ تومان دیگر ریزش کرد

آخرین اخبار

انتشار آماری عجیب در ۱۱۰ سالگی بازنشستگی آستون مارتین!

امیرمسعود عابدین_ ‌رئیس استراتژی محصول و بازار آستون مارتین، الکس لانگ، به‌تازگی اعلام کرد که هنوز ۹۰ درصد خودروهای این برند ۱۱۰ ساله در جاده هستند! این عدد دربرگیرنده حدود ۱۱۰ هزار خودروی ساخته‌شده از زمان تأسیس شرکت در سال ۱۹۱۳ است. لانگ درباره روند ردیابی خودروهایی که هنوز در جاده هستند، گفت: «بسیاری از کشورها شما..

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، قیمت دلار امروز با کاهش هزار تومانی در کریدور ۵۰ هزار تومانی عقب‌نشینی کرد. افت قیمت اسکناس دلار متاثر از ارزپاشی سیاست‌گذار است و این در حالی است که تقاضا در بازار ارز همچنان بالاست. در لحظه نگارش این گزارش، دلار در پله سوم کانال هفتم از کریدور پنجم نوسان دارد. تجارت‌نیوز نوشت: در روزهای..

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، قیمت دلار امروز با کاهش هزار تومانی در کریدور ۵۰ هزار تومانی عقب‌نشینی کرد. افت قیمت اسکناس دلار متاثر از ارزپاشی سیاست‌گذار است و این در حالی است که تقاضا در بازار ارز همچنان بالاست. در لحظه نگارش این گزارش، دلار در پله سوم کانال هفتم از کریدور پنجم نوسان دارد.

Screenshot 2024-05-18 at 12.16.14 PM

تجارت‌نیوز نوشت: در روزهای گذشته برخی فعالان بازار ارز، برگشت قیمت دلار در کریدور پنجم را پیش‌بینی کرده بودند. به اعتقاد آنها سیاست‌گذار در تلاش است تا قیمت دلار را مهار کند و اکنون که تقاضا چندان بالا نیست فرصت را مغتنم شمرده تا با دخالت در بازارهای همسایه، ارز در بازار تهران کاهشی شود.

گفتنی است امروز بازارهای جهانی در تعطیلات پایان هفته است و تحرکات قیمت طلا و رمزارزها در بازار ارز تاثیری نداشت.

قیمت درهم به کانال ۱۵ هزار تومانی برگشت

گفتنی است امروز قیمت درهم با کاهش ۲۲۰ تومانی به کانال ۱۵ هزار تومانی برگشت و با رقم ۱۵ هزار و ۸۴۰ تومانی در حال معامله است. تتر با افت ۸۰۰ تومانی با رقم ۵۷ هزار و ۹۰۰ تومانی در حال معامله است.

قیمت پوند انگلیس با کاهش هزار و ۱۰۰ تومانی نسبت به آخرین معامله هفته گذشته روی رقم ۷۳ هزار و ۱۲۰ تومانی ایستاده و یورو نیز با کاهش هزار و ۲۰۰ تومانی در کانال ۶۲ هزار و ۷۰۰ تومانی معامله می‌شود.

گفتنی است اسکناس و حواله دلار امروز بدون تغییر بازگشایی شدند. اسکناس دلار با رقم ۴۴ هزار و ۸۶۸ تومان و حواله دلار با رقم ۴۱ هزار و ۸۹۴ تومان عرضه شد.

۲۲۳۲۲۵

لینک منبع

0 Comments