اعمال تعرفه ۱۰۰ درصدی روی خودروهای چینی! /عکس

آخرین اخبار

انتشار آماری عجیب در ۱۱۰ سالگی بازنشستگی آستون مارتین!

امیرمسعود عابدین_ ‌رئیس استراتژی محصول و بازار آستون مارتین، الکس لانگ، به‌تازگی اعلام کرد که هنوز ۹۰ درصد خودروهای این برند ۱۱۰ ساله در جاده هستند! این عدد دربرگیرنده حدود ۱۱۰ هزار خودروی ساخته‌شده از زمان تأسیس شرکت در سال ۱۹۱۳ است. لانگ درباره روند ردیابی خودروهایی که هنوز در جاده هستند، گفت: «بسیاری از کشورها شما..

امیرمسعود عابدین_ بر اساس یک گزارش جدید و به نقل از منابع آگاه، گمان می‌رود که بایدن در حال آماده شدن برای اعمال تعرفه تقریباً ۱۰۰ درصدی بر خودروهای الکتریکی چینی است. این امر افزایش قابل‌توجهی نسبت به تعرفه ۲۵ درصدی قبلی است و تقریباً احتمال ورود چنین خودروهایی به بازار ایالات‌متحده را از بین می‌برد. تعرفه جدید که او..

امیرمسعود عابدین_ بر اساس یک گزارش جدید و به نقل از منابع آگاه، گمان می‌رود که بایدن در حال آماده شدن برای اعمال تعرفه تقریباً ۱۰۰ درصدی بر خودروهای الکتریکی چینی است. این امر افزایش قابل‌توجهی نسبت به تعرفه ۲۵ درصدی قبلی است و تقریباً احتمال ورود چنین خودروهایی به بازار ایالات‌متحده را از بین می‌برد.

تعرفه جدید که اولین بار توسط وال‌استریت ژورنال گزارش شد و احتمالاً هفته آینده رسمی خواهد شد، نه‌تنها در مورد خودروهای الکتریکی بلکه برای باتری‌ها و پنل‌های خورشیدی چین نیز اعمال می‌شود.

اعمال تعرفه ۱۰۰ درصدی روی خودروهای چینی! /عکس

به گزارش خبرآنلاین، شایان ذکر است که طبق گزارش‌ها، این تعرفه‌های جدید برای از بین بردن خلأ بزرگی که چین می‌تواند از آن برای واردکردن خودروهای الکتریکی به ایالات‌متحده استفاده کند، کمکی نمی‌کند. این خلأ بزرگ، مکزیک است؛ کشوری که برخی از شرکت‌های چینی می‌توانند به‌طور بالقوه خودروهای الکتریکی خود را در آن تولید کنند. اگر آن‌ها این کار را انجام دهند، می‌توانند هنگام آوردن این خودروها به بازار ایالات‌متحده از تعرفه‌ها اجتناب کنند. درعین‌حال، موانع اضافی ممکن است از این تغییر بازار جلوگیری کند.

جهت مشاهده لیست قیمت روز خودرو های داخلی و خارجی می توانید به صفحه لیست قیمت روز خودرو در خبرآنلاین مراجعه کنید.

۳۲۲

لینک منبع

0 Comments