معرفی کیت بدنه یک میلیارد تومانی برای تویوتا لندکروزر محبوب /عکس

آخرین اخبار

قیمت خودرو ۳۱ خرداد ۱۴۰۳/ کدام خودرو ۱۷۰ میلیون تومان ارزان شد؟ + جدول

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، اکثر خودروها افت قیمت جزئی را نسبت به روز گذشته تجربه می‌کنند، اما در مواردی، برخی از خودروها تا ۱۷۰ میلیون تومان ارزان‌تر شده‌اند. تجارت‌نیوز نوشت: قیمت خودرو امروز، پنج‌شنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳، افت قیمت روز گذشته را تکرار می‌کند. روند قیمتی اغلب خودروهای داخلی، مونتاژی و وارداتی بازار از صبح ..

امیرمسعود عابدین: لیبرتی واک در جدیدترین پروژه خود به سراغ یکی از محبوب‌ترین شاسی‌بلندهای جهان، یعنی تویوتا لندکروزر رفته است. کیت بدنه لیبرتی واک تویوتا لندکروزر ۳۰۰ چندان عجیب نیست، اما مطمئناً شیک است. به گزارش خبرآنلاین، گلگیرهای پیچ و مهره‌ای با قوس مخصوص به خود و خروجی‌های هوا، بیشترین جلب‌توجه را دارند. کیت کا..

امیرمسعود عابدین: لیبرتی واک در جدیدترین پروژه خود به سراغ یکی از محبوب‌ترین شاسی‌بلندهای جهان، یعنی تویوتا لندکروزر رفته است. کیت بدنه لیبرتی واک تویوتا لندکروزر ۳۰۰ چندان عجیب نیست، اما مطمئناً شیک است.

معرفی کیت بدنه یک میلیارد تومانی برای تویوتا لندکروزر محبوب /عکس

به گزارش خبرآنلاین، گلگیرهای پیچ و مهره‌ای با قوس مخصوص به خود و خروجی‌های هوا، بیشترین جلب‌توجه را دارند. کیت کامل شامل سپر جلو است که بسیار جذاب‌تر از نسخه استاندارد است. دیفیوزر و خروجی‌های اگزوز جدید، یک بال عقب بزرگ و اسپویلر لبه‌ای روی صندوق‌عقب، بیشترین خودنمایی را در نمای عقب دارند. جلوپنجره و کاپوت خودرو از جنس پلاستیک تقویت‌شده با فایبرگلاس یا فیبر کربن هستند.

معرفی کیت بدنه یک میلیارد تومانی برای تویوتا لندکروزر محبوب /عکس

کیت کامل قیمتی ۱۹۵۸۰ دلاری (معادل یک میلیارد و ۲۱۵ میلیون تومان) دارد. رینگ‌های لیبرتی واک در اندازه‌های ۲۲ و ۲۴ اینچی با قیمت ۱۱۶۵۰ دلار و ۱۴۸۵۰ دلار اضافی موجود است.

جهت مشاهده لیست قیمت روز خودرو های داخلی و خارجی می توانید به صفحه لیست قیمت روز خودرو در خبرآنلاین مراجعه کنید.

۵۴۳۲۲

لینک منبع

0 Comments