خبر سازمان هواپیمایی کشور درباره از سرگیری پروازها

آخرین اخبار

قیمت خودرو ۳۱ خرداد ۱۴۰۳/ کدام خودرو ۱۷۰ میلیون تومان ارزان شد؟ + جدول

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، اکثر خودروها افت قیمت جزئی را نسبت به روز گذشته تجربه می‌کنند، اما در مواردی، برخی از خودروها تا ۱۷۰ میلیون تومان ارزان‌تر شده‌اند. تجارت‌نیوز نوشت: قیمت خودرو امروز، پنج‌شنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳، افت قیمت روز گذشته را تکرار می‌کند. روند قیمتی اغلب خودروهای داخلی، مونتاژی و وارداتی بازار از صبح ..

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد با هماهنگی‌های انجام شده ، محدودیت عملیاتی اعمال شده در برخی فرودگاه‌های کشور برطرف شده است. جعفر یازرلو اظهار داشت؛ ضمن عرض پوزش از مسافران محترم به دلیل مشکلات ناشی از ابطال و یا تاخیر برخی پروازها، به اطلاع می رساند با هماهنگی های انجام شده محدودی..

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد با هماهنگی‌های انجام شده ، محدودیت عملیاتی اعمال شده در برخی فرودگاه‌های کشور برطرف شده است.

جعفر یازرلو اظهار داشت؛ ضمن عرض پوزش از مسافران محترم به دلیل مشکلات ناشی از ابطال و یا تاخیر برخی پروازها، به اطلاع می رساند با هماهنگی های انجام شده محدودیت عملیاتی اعمال شده در فرودگاهها برطرف و شرکتهای هواپیمایی مجاز به انجام پروازهای برنامه ریزی شده می باشند.

مسافران محترم می توانند جهت آگاهی از زمان دقیق پرواز خود با اطلاعات پرواز فرودگاه مبدا پرواز در تماس بوده و یا به پیامک های ارسالی از شرکت هواپیمایی توجه نمایند.

27215

لینک منبع

0 Comments