جدیدترین محصول بی‌ام‌و چگونه ساخته می‌شود؟ /فیلم

آخرین اخبار

قیمت خودرو ۳۱ خرداد ۱۴۰۳/ کدام خودرو ۱۷۰ میلیون تومان ارزان شد؟ + جدول

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، اکثر خودروها افت قیمت جزئی را نسبت به روز گذشته تجربه می‌کنند، اما در مواردی، برخی از خودروها تا ۱۷۰ میلیون تومان ارزان‌تر شده‌اند. تجارت‌نیوز نوشت: قیمت خودرو امروز، پنج‌شنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳، افت قیمت روز گذشته را تکرار می‌کند. روند قیمتی اغلب خودروهای داخلی، مونتاژی و وارداتی بازار از صبح ..

امیرمسعود عابدین: ۵۰ سال از افتتاح کارخانه دینگولفینگ بی‌ام‌و می‌گذرد. در طی این نیم قرن، ۱۲ میلیون خودرو در این کارخانه ساخته شده است. به گزارش خبرآنلاین، بی‌ام‌و سری ۵ جدید در دو مدل سدان و تورینگ(استیشن) عرضه خواهد شد. قوی‌ترین نسخه بنزینی، ۳۷۵ اسب‌بخار قدرت و ۵۲۰ نیوتون‌متر گشتاور تولید می‌کند. شتاب این نسخه، ۴.۵ ..

امیرمسعود عابدین: ۵۰ سال از افتتاح کارخانه دینگولفینگ بی‌ام‌و می‌گذرد. در طی این نیم قرن، ۱۲ میلیون خودرو در این کارخانه ساخته شده است.

به گزارش خبرآنلاین، بی‌ام‌و سری ۵ جدید در دو مدل سدان و تورینگ(استیشن) عرضه خواهد شد. قوی‌ترین نسخه بنزینی، ۳۷۵ اسب‌بخار قدرت و ۵۲۰ نیوتون‌متر گشتاور تولید می‌کند. شتاب این نسخه، ۴.۵ ثانیه اعلام شده است.

مدل i۵ M۶۰ با استفاده از دو موتور برقی، ۵۹۰ اسب‌بخار قدرت و ۷۴۳ نیوتون‌متر گشتاور تولید می‌کند. بی‌ام‌و i۵ شتاب ۳.۷ ثانیه‌ای دارد.

جهت مشاهده لیست قیمت روز خودرو های داخلی و خارجی می توانید به صفحه لیست قیمت روز خودرو در خبرآنلاین مراجعه کنید.

227227

لینک منبع

0 Comments