این خودرو مدعی شکست جنگنده F۳۵ است/ فیلم

آخرین اخبار

انتشار آماری عجیب در ۱۱۰ سالگی بازنشستگی آستون مارتین!

امیرمسعود عابدین_ ‌رئیس استراتژی محصول و بازار آستون مارتین، الکس لانگ، به‌تازگی اعلام کرد که هنوز ۹۰ درصد خودروهای این برند ۱۱۰ ساله در جاده هستند! این عدد دربرگیرنده حدود ۱۱۰ هزار خودروی ساخته‌شده از زمان تأسیس شرکت در سال ۱۹۱۳ است. لانگ درباره روند ردیابی خودروهایی که هنوز در جاده هستند، گفت: «بسیاری از کشورها شما..

امیرمسعود عابدین_ موتور ۴ لیتری V۸ توئین‌توربو در کنار یک موتور الکتریکی، قوای محرکه اسپیدتیل را تشکیل می‌دهند. خروجی ترکیبی این پیشرانه به ۱۰۵۵ اسب‌بخار قدرت و ۱۱۵۰ نیوتون‌متر گشتاور می‌رسد. اسپیدتیل، صفر تا صد کیلومتر بر ساعت را در ۲.۹ ثانیه طی می‌کند. این خودرو توانسته به سرعت ۴۰۲ کیلومتر بر ساعت دست یابد! این خودرو..

امیرمسعود عابدین_ موتور ۴ لیتری V۸ توئین‌توربو در کنار یک موتور الکتریکی، قوای محرکه اسپیدتیل را تشکیل می‌دهند. خروجی ترکیبی این پیشرانه به ۱۰۵۵ اسب‌بخار قدرت و ۱۱۵۰ نیوتون‌متر گشتاور می‌رسد. اسپیدتیل، صفر تا صد کیلومتر بر ساعت را در ۲.۹ ثانیه طی می‌کند. این خودرو توانسته به سرعت ۴۰۲ کیلومتر بر ساعت دست یابد! این خودرو در مسابقه‌ای به مصاف جنگنده پیشرفته و قدرتمند F۳۵ رفت و برای این هواپیمای جنگی کُری خواند! البته که همه ما می‌دانیم جت همیشه برنده بوده، حتی اگر یک طرف هم بوگاتی باشد باز هم چیزی تغییر نمی‌کند.

مک‌لارن اسپیدتیل همچنان طراحی منحصربه‌فرد کابین F۱ را ادامه می‌دهد. راننده در وسط نشسته و دو نفر او را احاطه می‌کنند. از این ابر خودرو، تنها ۱۰۶ دستگاه تولید شد. قیمت هر کدام از آنها، یک میلیون و ۷۵۰ هزار پوند اعلام شده بود.

جهت مشاهده لیست قیمت روز خودرو های داخلی و خارجی می توانید به صفحه لیست قیمت روز خودرو در خبرآنلاین مراجعه کنید.

۲۲۷۲۲۷

لینک منبع

0 Comments