عکس | کپی هوشمندانه و همزمان چینی‌ها از تویوتا و مرسدس بنز!

آخرین اخبار

برادر بزرگ‌تر هونگچی اشرافی در راه ایران/ هم‌قیمت ۳ آریسان!

امیرمسعود عابدین_ ‌هونگچی H۶ ۲۰۲۴ در مجموع با پنج تریم و با محدوده قیمتی بین ۲۴,۸۰۰ تا ۳۳ هزار دلار (معادل یک میلیارد و ۴۶۵ میلیون تا یک میلیارد و ۹۵۰ میلیون تومان) عرضه شد. به‌عنوان یک مدل فیس لیفت شده، ظاهر و قوای محرکه بدون تغییر باقی می‌مانند. تغییرات عمده در پیکربندی خودرو و تریم سطح پایه اعمال شده است. در نمای ..

امیرمسعود عابدین: Zhimi Technology سال ۲۰۱۴ به عنوان یک شرکت سخت افزاری که لوازم هوشمند را طراحی و خلق می‌کند، تاسیس شد. امروزه تیم تحقیقاتی شیائومی در بسیاری از موقعیت‌های اصلی چری نفوذ کرده است. تیم Zhimi مسئول تعریف، برنامه‌ریزی و مهندسی محصول است، در حالی که چری مسئولیت تولید، زنجیره تامین، فروش، تحویل و خدمات پس ا..

امیرمسعود عابدین: Zhimi Technology سال ۲۰۱۴ به عنوان یک شرکت سخت افزاری که لوازم هوشمند را طراحی و خلق می‌کند، تاسیس شد. امروزه تیم تحقیقاتی شیائومی در بسیاری از موقعیت‌های اصلی چری نفوذ کرده است. تیم Zhimi مسئول تعریف، برنامه‌ریزی و مهندسی محصول است، در حالی که چری مسئولیت تولید، زنجیره تامین، فروش، تحویل و خدمات پس از فروش را بر عهده دارد. هر دو طرف به تولید محصولات بیشتر با استفاده از این مدل همکاری ادامه خواهند داد و قصد دارند شش تا هشت خودرو را در سه سال آینده عرضه کنند.

عکس | کپی هوشمندانه و همزمان چینی‌ها از تویوتا و مرسدس بنز!

iCar v۲۳ با در نظر گرفتن ویژگی‌های آفرودی طراحی شده و گزینه‌های دیفرانسیل عقب تک موتوره و چهار چرخ محرک دو موتوره را ارائه می‌دهد. بسته‌های باتری این خودرو توسط CATL تامین می‌شوند و بردی بین ۴۰۰ تا ۵۰۰ کیلومتر را ارائه می‌دهند. در حال حاضر جزئیات دقیق پیشرانه و باتری اعلام نشده است.

عکس | کپی هوشمندانه و همزمان چینی‌ها از تویوتا و مرسدس بنز!

طراحی خودرو باتوجه آفرودی بودن، جعبه‌ای شکل است. نمای جلویی خودرو شباهت بسیاری به تویوتا FJ کروزر داشته و شامل چراغ‌های گرد، کاپوت جلویی برجسته و گلگیرهای برآمده است. در نمای جانبی، ترکیب کوچک و جعبه‌ای بودن خودرو جذابیت زیادی به آن بخشیده است.

عکس | کپی هوشمندانه و همزمان چینی‌ها از تویوتا و مرسدس بنز!

نمای پشتی چری iCar v۲۳ بسیار شبیه به مرسدس بنز G کلاس طراحی شده و ظاهری آینده‌نگرانه دارد. دستگیره‌های مخفی درب‌ها، رکاب‌ و رینگ‌های پنج پره ۱۹ یا ۲۱ اینچی از ویژگی‌های ظاهری این خودرو محسوب می‌شوند.

عکس | کپی هوشمندانه و همزمان چینی‌ها از تویوتا و مرسدس بنز!

فضای داخلی از بسیاری از عناصر هندسی مانند دریچه‌های تهویه مطبوع مستطیلی و کنترلرهای چرخشی زیر نمایشگر مرکزی، همراه با پس زمینه دو رنگ استفاده می‌کند. سیستم کمک رانندگی پیشرفته L۲+ در این خودرو حضور خواهد داشت.

جهت مشاهده لیست قیمت روز خودرو های داخلی و خارجی می توانید به صفحه لیست قیمت روز خودرو در خبرآنلاین مراجعه کنید.

۲۲۷۲۲۷

لینک منبع

0 Comments