بشنوید | زنگنه پشت پرده حمله جلیلی و زاکانی به کرسنت را فاش کرد/ بگویید چرا گزارش اشتباه به رییس‌جمهور دادید؟

آخرین اخبار

ریزش قیمت دنا «عجیب» شد/ جدول قیمت

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، این خودرو در طول ۱۰ روز گذشته ۶۰ میلیون تومان کاهش قیمت داشته است. آن‌طور که گزارش‌ها نشان می‌دهد، تارا اتوماتیک V۲ مدل ۱۴۰۳ در بازار با کاهش ۵ میلیون تومانی به قیمت ۹۳۰ میلیون تومان و تارا دنده‌ای V۱ مدل ۱۴۰۳ نیز با کاهش ۵ میلیون تومانی، ۷۶۰ میلیون تومان قیمت خورده است. گزارش‌ها از بازار..

1403/04/13 | نفت و انرژی

به گزارش خبرگزاری خبرانلاین، وزیر سابق نفت امروز در جمع کارشناسان انرژی گفت: در مرداد سال 1392 من به عنوان وزیر پیشنهادی در دولت اول آقای روحانی به مجلس رفتم. آقای جلیلی دبیر شورای امنیت ملی بود و نامه‌ای به آقای روحانی نوشت و در آن اعلام کرد به زنگنه بگویید درباره‌ی کرسنت صحبت نکند چرا که به ضرر ماست . او در توضیح ا..

به گزارش خبرگزاری خبرانلاین، وزیر سابق نفت امروز در جمع کارشناسان انرژی گفت: در مرداد سال 1392 من به عنوان وزیر پیشنهادی در دولت اول آقای روحانی به مجلس رفتم. آقای جلیلی دبیر شورای امنیت ملی بود و نامه‌ای به آقای روحانی نوشت و در آن اعلام کرد به زنگنه بگویید درباره‌ی کرسنت صحبت نکند چرا که به ضرر ماست .

او در توضیح این مطلب اضافه کرد: آقای روحانی نیز نامه را به من ابلاغ کرد. قبل این موضوع اما هماهنگ شده بود و آقای زاکانی امد و هر چه دلش می‌خواست را علیه من در مورد کرسنت گفت . زبان من را بسته بودند اما او امد هر چه می‌خواست گفت. این مردانگی شماست. از همان موقع می‌ترسیدید با من صحبت کنید . الان هم می‌ترسید. مرد باشید و جلو بیایید رو در رو صحبت کنیم تا ببینم جواب چه دارید. می گویید دزدی شده، من کردم؟ مدیران شرکت نفت دزدی کردند؟ همان‌هایی کثافت کاری کردند که بعدا هم قرارداد را به خاطر منافع خارجی ها به هم زدند. شما که عمق راهبردی دارید باید این‌ها را بفهمید . این عمق راهبردی بود که قراردادی که رابطه‌ی راهبردی برای ما برقرار می کرد را خراب کردید و بعد هم نتوانستید قرارداد دیگر امضا کنید.

او گفت: نتوانستید قرارداد دیگر امضا کنید. کسی که میگه ارزان فروختید، وقتی راست میگه که بتواند قرارداد بهتر امضا کند. شما ده تا بیست میلیارد دلار به کشور ضرر زدید و به نفع ابوظبی و بقیه کار کردید و در نهایت هم معلوم نیست چقدر باید خسارت بدهیم و این مدیریت خود شما بوده است چرا که ما کاره‌ای نبودیم.

223223

لینک منبع

0 Comments