بشنوید | سئوال زنگنه از جلیلی: بگویید نسبت شما و ستادتان با بابک زنجانی چیست؟

آخرین اخبار

تکان شدید قیمت‌ها در بازار خودرو/ آخرین قیمت پژو، تیبا، هایما و شاهین + جدول

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، پیش فروش ۴ محصول سایپا ویژه متقاضیان عادی، طرح‌ جوانی جمعیت و حمایت از خانواده و جایگزینی خودروهای فرسوده یکی از دلایلی است که می‌توان کاهشی شدن قیمت خودرو در بازار را به آن نسبت داد. از سوی دیگر انتظار دولت جدید در قبال صنعت خودرو هم و بر کاهش قیمت خودرو اثرگذار بوده است. از سوی دیگر از ن..

1403/04/12 | نفت و انرژی

به گزارش خبرگزاری خبرانلاین، وزیر اسبق نفت در نشستی با حضور کارشناسان و متخصصان حوزه‌ی انرژی تاکید کرد: بابک زنجانی یک مجرم محکوم به اعدام با حکم قطعی بوده است، آقایان در این مدت تلاش دارند وی را تبدیل به قهرمان ملی و قهرمان دور زدن تحریم‌ها کنند .شرم اور است . اصلا اقای جلیلی باید توضیح بدهد رابطه بابک زنجانی با ایشان..

به گزارش خبرگزاری خبرانلاین، وزیر اسبق نفت در نشستی با حضور کارشناسان و متخصصان حوزه‌ی انرژی تاکید کرد: بابک زنجانی یک مجرم محکوم به اعدام با حکم قطعی بوده است، آقایان در این مدت تلاش دارند وی را تبدیل به قهرمان ملی و قهرمان دور زدن تحریم‌ها کنند .شرم اور است . اصلا اقای جلیلی باید توضیح بدهد رابطه بابک زنجانی با ایشان و ستادشان چیست؟ چه رابطه ای دارند؟

او گفت: حالا درباره‌ی مجرمی که 2.7 میلیارد دلار پول کشور پیش او بوده است، می گویند این را گرفتند تا تحریم‌ها را دور نزند. خود آقای میرکاظمی من را بارها برد در کمیسیون انرژی و پرسید چرا علیه بابک زنجانی کار نمی‌کنید حالا چرا حرف نمی‌زنید؟ ایدئولوژی این قدر مقدس است؟ حزب این قدر مقدس است؟ خودت یادت نیست. خودت من را بردی و گفتی با بابک زنجانی کوتاهی می‌کنید. مگر ما می‌توانیم به کسی حکم محکومیت و اعدام بدهی؟ این کار قوه قضاییه بوده است.

زنگنه گفت: بابک زنجانی 2.7 میلیارد دلار پول گرفته بود، نه اینکه نفت فروخته باشد، پول نقد گرفته بود تا به افراد بدهد. همه‌اش قلابی و حقه بازی بود. از آقای اژه‌ای بپرسید. خیلی خوب ایشان را می‌شناخت و تحلیل خوبی از شخصیت و رفتار وی داشت .

223223

لینک منبع

0 Comments