خبر مهم برای خریداران خودرو/ از این تاریخ منتظر تغییر در هزینه مالیات نقل و انتقال باشید

آخرین اخبار

ریزش قیمت دنا «عجیب» شد/ جدول قیمت

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، این خودرو در طول ۱۰ روز گذشته ۶۰ میلیون تومان کاهش قیمت داشته است. آن‌طور که گزارش‌ها نشان می‌دهد، تارا اتوماتیک V۲ مدل ۱۴۰۳ در بازار با کاهش ۵ میلیون تومانی به قیمت ۹۳۰ میلیون تومان و تارا دنده‌ای V۱ مدل ۱۴۰۳ نیز با کاهش ۵ میلیون تومانی، ۷۶۰ میلیون تومان قیمت خورده است. گزارش‌ها از بازار..

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بر اساس تصمیم جدید هیئت مدیره صنف فروشندگان اتومبیل تهران از تاریخ ۱۴۰۳/۰۶/۰۱ پرداخت هزینه مالیات نقل و انتقال خودرو به عهده فروشنده خواهد بود. اقتصادآنلاین نوشت: علی خسروانی، نائب رئیس اتحادیه صنف فروشندگان خودرو در حساب توئیترش نوشت: با توجه به عدم وجود رویه یکسان و بروز اختلاف و ایجاد ن..

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بر اساس تصمیم جدید هیئت مدیره صنف فروشندگان اتومبیل تهران از تاریخ ۱۴۰۳/۰۶/۰۱ پرداخت هزینه مالیات نقل و انتقال خودرو به عهده فروشنده خواهد بود.

اقتصادآنلاین نوشت: علی خسروانی، نائب رئیس اتحادیه صنف فروشندگان خودرو در حساب توئیترش نوشت: با توجه به عدم وجود رویه یکسان و بروز اختلاف و ایجاد نارضایتی بین متعاملین در راستای هماهنگ سازی و وحدت رویه بنا به تصمیم هیئت مدیره صنف فروشندگان اتومبیل تهران از تاریخ ۱۴۰۳/۰۶/۰۱ پرداخت هزینه مالیات نقل و انتقال به عهده فروشنده می‌باشد و مراجعین به اعضای صنف می‌توانند از پرداخت وجه تحت این عنوان خودداری نمایند و در صورت تخلف مراتب را به اتحادیه گزارش و ایفای حق نمایند.

223223

لینک منبع

0 Comments