این خودرو ۴۰ میلیون تومان گران شد/ جدول قیمت

آخرین اخبار

تکان شدید قیمت‌ها در بازار خودرو/ آخرین قیمت پژو، تیبا، هایما و شاهین + جدول

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، پیش فروش ۴ محصول سایپا ویژه متقاضیان عادی، طرح‌ جوانی جمعیت و حمایت از خانواده و جایگزینی خودروهای فرسوده یکی از دلایلی است که می‌توان کاهشی شدن قیمت خودرو در بازار را به آن نسبت داد. از سوی دیگر انتظار دولت جدید در قبال صنعت خودرو هم و بر کاهش قیمت خودرو اثرگذار بوده است. از سوی دیگر از ن..

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، این بازار پس از انتخاب پزشکیان به عنوان نهمین رئیس جمهوری ایران تا به امروز دچار افت و خیز قابل توجهی شده است. قیمت خودرو امروز پنج‌شنبه ۲۱ تیر ۱۴۰۳ به تغییر خود ادامه داد این تغییر بیشتر به صورت نزولی بوده و محصولات در رکود عمیق فرو رفته‌اند؛ این رکود از یک میلیون تومان تا ۲۴ میلیون تومان..

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، این بازار پس از انتخاب پزشکیان به عنوان نهمین رئیس جمهوری ایران تا به امروز دچار افت و خیز قابل توجهی شده است.

قیمت خودرو امروز پنج‌شنبه ۲۱ تیر ۱۴۰۳ به تغییر خود ادامه داد این تغییر بیشتر به صورت نزولی بوده و محصولات در رکود عمیق فرو رفته‌اند؛ این رکود از یک میلیون تومان تا ۲۴ میلیون تومان در محصولات داخلی و از دو میلیون تومان تا ۵۵ میلییون تومان در محصولات مونتاژی به چشم می‌خورد.

همچنین نرخ دلار به عنوان عامل موثر در بازار خودرو، تاثیر خود را بر نمودار این بازار به صورت نوسانی نمایان کرد.

قیمت خودروهای داخلی

بازار خودروهای داخلی صبح امروز با فراز و فرود روبه رو شد.

سورن پلاس موتور XU۷P و سورن پلاس (ESP) روند نزولی را تجربه کردند؛ خودروهای مذکور به ترتیب با سه میلیون تومان و چهار میلیون تومان افت قیمت نسبت به روز گذشته به بهای ۶۱۰ میلیون تومان و ۷۲۶ میلیون تومان ارزش‌گذاری شدند.

مدل دیگر سورن پلاس (سورن پلاس دوگانه‌سوز) با افزایش ۱۱ میلیون تومانی به قیمت ۷۶۳ میلیون تومان رسید.

دنا پلاس توربو۶ سرعته و انواع دیگر مدل این خودرو روند کاهشی دارند این مدل با نزول ۱۸ میلیون تومان به قیمت ۹۰۸ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

پژو ۲۰۷ دنده‌ای هیدرولیک در شمار محصولات ایران خودرو، با ریزش هفت میلیون تومان به قیمت ۷۴۰ میلیون تومان معامله می‌شود.

اطلس خودروی تازه‌وارد سایپا، با افت هشت میلیون تومانی نسبت به روز گذشته به قیمت ۵۳۰ میلیون تومان رسید.

شاهین اتوماتیک G از محصولات شرکت سایپا، با ریزش پنج میلیون تومانی به قیمت ۸۰۸ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

خودرو داخلی 21 تیر_page-0001

قیمت خودروهای مونتاژی

قیمت خودروهای مونتاژی طبق داده‌های سایت کارنامه در اغلب محصولات نوسانی گزارش می‌شوند.

تیگو۷ پرو پرمیوم از محصولات لوکس مدیران خودرو، با افت چشمگیر ۳۰میلیون تومانی نسبت به روز گذشته به قیمت دو میلیارد و ۴۸ میلیون تومان در بازار معامله می‌شود.

جک J۴ از محصولات شرکت کرمان موتور با افت دو میلیون تومانی به قیمت ۷۸۷ میلیون تومان رسید.

دیگنیتی پرستیژ در شمار محصولات مونتاژی شرکت بهمن موتور با ریزش ۱۵ میلیون تومانی به قیمت دو میلیارد و ۳۴۵ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

لاماری ایما در دسته محصولات مونتاژی با افزایش ۴۰ میلیون تومانی در صبح امروز به قیمت دو میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان در بازار به فروش می‌رسد.

خودرو خارجی 21 تیر (1) _page-0001

۲۲۳۲۲۵

لینک منبع

0 Comments