قیمت سیمان امروز ۱۶ تیر ۱۴۰۳ اعلام شد/ جدول قیمت

آخرین اخبار

ریزش قیمت دنا «عجیب» شد/ جدول قیمت

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، این خودرو در طول ۱۰ روز گذشته ۶۰ میلیون تومان کاهش قیمت داشته است. آن‌طور که گزارش‌ها نشان می‌دهد، تارا اتوماتیک V۲ مدل ۱۴۰۳ در بازار با کاهش ۵ میلیون تومانی به قیمت ۹۳۰ میلیون تومان و تارا دنده‌ای V۱ مدل ۱۴۰۳ نیز با کاهش ۵ میلیون تومانی، ۷۶۰ میلیون تومان قیمت خورده است. گزارش‌ها از بازار..

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بهای این کالا از آخرین روزهای هفته پیشین تاکنون روند رکودی را در پیش دارد. تجارت‌نیوز در گزارشی نوشت: قیمت سیمان امروز شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۳ اعلام شد. بر اساس داده‌های منتشرشده، بهای این کالا در تمامی محصولات خود نوسانی نداشته و با همان نرخ پیشین معامله می‌شود. مؤلفه‌هایی نظیر روند پایدار ارز ..

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بهای این کالا از آخرین روزهای هفته پیشین تاکنون روند رکودی را در پیش دارد.

تجارت‌نیوز در گزارشی نوشت: قیمت سیمان امروز شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۳ اعلام شد. بر اساس داده‌های منتشرشده، بهای این کالا در تمامی محصولات خود نوسانی نداشته و با همان نرخ پیشین معامله می‌شود.

مؤلفه‌هایی نظیر روند پایدار ارز و دلار، کاهش تقاضا، شرایط سیاسی و پیروزی مسعود پزشکیان در انتخابات ریاست جمهوری قیمت سیمان و مصالح ساختمانی فعلا فریز شده و افت و خیزی در میان این محصولات به چشم نمی‌خورد.

قیمت سیمان در بازار

سیمان پاکتی آبیک (تیپ ۲) عمده، در کانال ۸۷ هزار تومان در حال معامله است.

سیمان پاکتی تهران (تیپ ۲) عمده، با بهای ۸۷ هزار تومان خرید و فروش می‌شود.

سیمان پاکتی آباده با نرخ ۸۶ هزار تومان به چشم می‌خورد.

سیمان سفید ۴۰ کیلویی لار نیز با قیمت ۱۳۵ هزار تومان به دست مصرف‌کننده می‌رسد.

در ادامه بهای انواع سیمان در جدول مشاهده می‌شود.

جدول سیمان_تجارت نیوز-1 (17)

۲۲۳۲۲۵

لینک منبع

0 Comments