قیمت جدید سیمان امروز ۱۲ تیر ۱۴۰۳ مشخص شد/ جدول

آخرین اخبار

تکان شدید قیمت‌ها در بازار خودرو/ آخرین قیمت پژو، تیبا، هایما و شاهین + جدول

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، پیش فروش ۴ محصول سایپا ویژه متقاضیان عادی، طرح‌ جوانی جمعیت و حمایت از خانواده و جایگزینی خودروهای فرسوده یکی از دلایلی است که می‌توان کاهشی شدن قیمت خودرو در بازار را به آن نسبت داد. از سوی دیگر انتظار دولت جدید در قبال صنعت خودرو هم و بر کاهش قیمت خودرو اثرگذار بوده است. از سوی دیگر از ن..

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، قیمت سیمان امروز سه‌شنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۳ اعلام شد. بر اساس یافته‌های منتشرشده قیمت این کالا نسبت به روزهای گذشته نوسان و تلاطمی را در محصولات خود نداشته است. تجارت‌نیوز نوشت: بهای سیمان به‌رغم روند صعودی بازار مصالح ساختمانی و بازار ارز و دلار، ‌از محرک‌های دیگری نظیر کاهش تقاضا که به نظر می‌ر..

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، قیمت سیمان امروز سه‌شنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۳ اعلام شد. بر اساس یافته‌های منتشرشده قیمت این کالا نسبت به روزهای گذشته نوسان و تلاطمی را در محصولات خود نداشته است.

تجارت‌نیوز نوشت: بهای سیمان به‌رغم روند صعودی بازار مصالح ساختمانی و بازار ارز و دلار، ‌از محرک‌های دیگری نظیر کاهش تقاضا که به نظر می‌رسد متاثر از شرایط سیاسی و انتخاباتی حال حاضر باشد تغییر جهت داده و روند آرامی را در پیش گرفته است.

قیمت سیمان در بازار

سیمان پاکتی آبیک (تیپ ۲) عمده، در کانال ۸۷ هزار تومان در حال معامله است.

سیمان پاکتی تهران (تیپ ۲) عمده، با بهای ۸۷ هزار تومان خرید و فروش می‌شود.

سیمان پاکتی فارس نو _عمده با نرخ ۷۶ هزار تومان به چشم می‌خورد.

سیمان پاکتی داراب (تیپ ۲) عمده، با قیمت ۶۶ هزار و ۵۰۰ تومان به دست مصرف‌کننده می‌رسد.

در ادامه بهای انواع سیمان در جدول مشاهده می‌شود.

پیش‌بینی می‌شود در روزهای تابستانی بازار سیمان تغییرات زیادی را در کار خود احساس نکند.

۲۲۳۲۲۵

لینک منبع

0 Comments