نیکرانی‌ها یک سرو گردن بالاتر از میانگین کل صنعت در خدمات پس از فروش

آخرین اخبار

ریزش قیمت دنا «عجیب» شد/ جدول قیمت

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، این خودرو در طول ۱۰ روز گذشته ۶۰ میلیون تومان کاهش قیمت داشته است. آن‌طور که گزارش‌ها نشان می‌دهد، تارا اتوماتیک V۲ مدل ۱۴۰۳ در بازار با کاهش ۵ میلیون تومانی به قیمت ۹۳۰ میلیون تومان و تارا دنده‌ای V۱ مدل ۱۴۰۳ نیز با کاهش ۵ میلیون تومانی، ۷۶۰ میلیون تومان قیمت خورده است. گزارش‌ها از بازار..

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI) نتایج کیفی خدمات پس از فروش صنعت موتور سیکلت را منتشر کرد که در آن شرکت نیکران موتور با اقتدار در تمامی شاخص ها با اختلاف چشمگیری از میانگین صنعت موفق به اخد رتبه اول در بین 42 شرکت تولید کننده و عرضه کننده موتورسیکلت در کشور شده است. نتایجی که بسی..

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI) نتایج کیفی خدمات پس از فروش صنعت موتور سیکلت را منتشر کرد که در آن شرکت نیکران موتور با اقتدار در تمامی شاخص ها با اختلاف چشمگیری از میانگین صنعت موفق به اخد رتبه اول در بین 42 شرکت تولید کننده و عرضه کننده موتورسیکلت در کشور شده است. نتایجی که بسیاری انتظار آن را از یک شرکت موتورسیکلتی نداشتند اما گویا نیکرانی‌ها در تلاش برای رقم زدن اتفاقات بزرگی در صنعت موتورسیکلت به عنوان یک شرکت پیشتاز هستند.

لازم به ذکر است که نیکران بر اخذ رتبه ممتاز به عنوان اولین شرکت خصوصی در صنعت وسایل نقلیه (سبک و سنگین و موتورسیکلت) تقریبا فقط یک امتیاز نیاز داشت تا اولین شرکت خصوصی ممتاز در زمینه خدمات پس از فروش قرار بگیرد. این رتبه در حال حاضر فقط در اختیار ساپکو و سایپا یدک است.

۲۲۳۲۲۵

لینک منبع

0 Comments