قیمت این خودرو ۱۰۵ میلیون تومان ریخت/ جدول قیمت

آخرین اخبار

ریزش قیمت دنا «عجیب» شد/ جدول قیمت

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، این خودرو در طول ۱۰ روز گذشته ۶۰ میلیون تومان کاهش قیمت داشته است. آن‌طور که گزارش‌ها نشان می‌دهد، تارا اتوماتیک V۲ مدل ۱۴۰۳ در بازار با کاهش ۵ میلیون تومانی به قیمت ۹۳۰ میلیون تومان و تارا دنده‌ای V۱ مدل ۱۴۰۳ نیز با کاهش ۵ میلیون تومانی، ۷۶۰ میلیون تومان قیمت خورده است. گزارش‌ها از بازار..

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بررسی قیمت‌ها در بازار خودرو در طول ۱۰۰ روز گذشته نشان می‌دهد که ام‌وی‌ام X۲۲ PRO اتوماتیک IE مدل ۱۴۰۲ با افزایش ۲۰ میلیون تومانی به یک میلیارد و ۶۰ میلیون تومان رسیده است. ام‌وی‌ام X۳۳ کراس اتوماتیک مدل ۱۴۰۲ هم در طول ۱۰۰ روز گذشته در حدود ۱۰۵ میلیون تومان کاهش قیمت را تجربه کرده و یک میل..

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بررسی قیمت‌ها در بازار خودرو در طول ۱۰۰ روز گذشته نشان می‌دهد که ام‌وی‌ام X۲۲ PRO اتوماتیک IE مدل ۱۴۰۲ با افزایش ۲۰ میلیون تومانی به یک میلیارد و ۶۰ میلیون تومان رسیده است.

ام‌وی‌ام X۳۳ کراس اتوماتیک مدل ۱۴۰۲ هم در طول ۱۰۰ روز گذشته در حدود ۱۰۵ میلیون تومان کاهش قیمت را تجربه کرده و یک میلیارد و ۱۴۵ میلیون تومان به فروش رفته است.

بنا به این گزارش، ام‌وی‌ام X۳۳ کراس دنده‌ای مدل ۱۴۰۲ با کاهش ۲۰ میلیون تومان، ۹۹۰ میلیون تومان قیمت پیدا کرده است.

ام‌وی‌ام X۲۲ X۵۵ PRO IE اسپرت مدل ۱۴۰۲ هم با کاهش ۶۰ میلیون تومانی در طول ۱۰۰ روز گذشته، یک میلیارد و ۴۹۰ میلیون تومان شده است.

ام‌وی‌ام X۲۲ PRO دنده‌ای مدل ۱۴۰۲ با افزایش ۵۰ میلیون تومانی، به قیمت ۹۴۰ میلیون تومان رسیده است.

قیمت این خودرو ۱۰۵ میلیون تومان ریخت/ جدول قیمت

223225

لینک منبع

0 Comments