کابین خودروی تسلا به اتاق‌ خواب تبدیل می‌شود!/ عکس

آخرین اخبار

ریزش قیمت دنا «عجیب» شد/ جدول قیمت

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، این خودرو در طول ۱۰ روز گذشته ۶۰ میلیون تومان کاهش قیمت داشته است. آن‌طور که گزارش‌ها نشان می‌دهد، تارا اتوماتیک V۲ مدل ۱۴۰۳ در بازار با کاهش ۵ میلیون تومانی به قیمت ۹۳۰ میلیون تومان و تارا دنده‌ای V۱ مدل ۱۴۰۳ نیز با کاهش ۵ میلیون تومانی، ۷۶۰ میلیون تومان قیمت خورده است. گزارش‌ها از بازار..

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، براساس گزارش دیجیاتو، احتمالاً تعداد زیادی از مالکان تسلا مدل Y قصد نداشته باشند با خودروی برقی خود به کمپینگ بروند. اما اگر بخواهند این کار را بکنند، تسلا یک تشک بادی سفارشی برای قسمت عقب خودرو برای آن‌ها در نظر گرفته است. تنها مشکل این است که فقط یک روز پس از عرضه، تمام این تشک‌های بادی ب..

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، براساس گزارش دیجیاتو، احتمالاً تعداد زیادی از مالکان تسلا مدل Y قصد نداشته باشند با خودروی برقی خود به کمپینگ بروند. اما اگر بخواهند این کار را بکنند، تسلا یک تشک بادی سفارشی برای قسمت عقب خودرو برای آن‌ها در نظر گرفته است. تنها مشکل این است که فقط یک روز پس از عرضه، تمام این تشک‌های بادی به فروش رفته است.

تسلا این تشک با قیمت ۲۲۵ دلار را توسط فروشگاه آمریکای شمالی خود عرضه کرد. اگرچه این مبلغ زیادی برای یک تشک بادی است، اما به عنوان یک لوازم جانبی رسمی کاملاً مفید و کاربردی گران نیست. هنوز مشخص نیست که این تشک چه زمانی دوباره در آمریکا یا در سایر بازارها عرضه خواهد شد.

تفاوت تشک تسلا مدل Y با تشک‌های افترمارکت

تفاوت اصلی این تشک با تشکی که در یک فروشگاه کمپینگ پیدا می‌کنید این است که وقتی صندلی‌های عقب خودرو جمع می‌شوند، تشک به طور کامل کابین مدل Y را فرا می‌گیرد. این تشک بادی همچنین با هر دو نسخه ۵ و ۷ سرنشین این شاسی بلند سازگار است. این محصول از فوم سه اینچی با چگالی بالا و روکش پلی استر ساخته شده است، بنابراین ضدآب و بادوام است.

کسانی که توانستند تشک را قبل از اتمام موجودی خریداری کنند، یک کیف حمل، یک پمپ باد و دو وصله تعمیری نیز دریافت کردند. هنگامی که تشک مورد استفاده قرار نمی‌گیرد، می‌توان باد آن را خالی کرد و در قسمت ذخیره‌سازی پشتی زیر کفی خودرو قرار داد.

سایر لوازم جانبی رسمی مدل Y شامل مجموعه‌ای از باربندهای ۵۰۰ دلاری، آسترهای داخلی ۲۲۵ دلاری برای همه شرایط آب و هوایی و کفپوش‌های ۹۵ دلاری است. یک روکش مخصوص حیوان خانگی برای پوشاندن صندلی‌ها نیز با قیمت ۱۴۵ دلار عرضه می‌شود. همچنین می‌توان این خودروی برقی را با رکاب‌های نورانی ۲۵۰ دلاری، قفسه بسته‌بندی ۸۵ دلاری، آفتاب‌گیر، گل‌پخش‌کن، حمل‌کننده اسکی و اسنوبرد و مهره‌های قفل‌کننده چرخ خریداری کرد.

۲۲۷۲۲۷

خودروی تسلا
خودروی تسلا
خودروی تسلا
خودروی تسلا
خودروی تسلا
خودروی تسلا
خودروی تسلا
خودروی تسلا
خودروی تسلا
خودروی تسلا
خودروی تسلا
خودروی تسلا
خودروی تسلا
خودروی تسلا

لینک منبع

0 Comments