قیمت جدید سیمان اعلام شد/ جدول قیمت

آخرین اخبار

تکان شدید قیمت‌ها در بازار خودرو/ آخرین قیمت پژو، تیبا، هایما و شاهین + جدول

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، پیش فروش ۴ محصول سایپا ویژه متقاضیان عادی، طرح‌ جوانی جمعیت و حمایت از خانواده و جایگزینی خودروهای فرسوده یکی از دلایلی است که می‌توان کاهشی شدن قیمت خودرو در بازار را به آن نسبت داد. از سوی دیگر انتظار دولت جدید در قبال صنعت خودرو هم و بر کاهش قیمت خودرو اثرگذار بوده است. از سوی دیگر از ن..

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، قیمت سیمان امروز، چهارشنبه، ۳۰ خرداد ۱۴۰۳، تغییرعملکرد را در یک محصول خود دید؛ طوری که سیمان پاکتی تهران (تیپ ۲) _ عمده، ۱۱ هزار تومان افزایش یافت. دیگر محصولات با همان نرخ پیشین گزارش می‌شوند. تجارت‌نیوز در گزارشی نوشت: بهای ارز و دلار، تعطیلی روز گذشته و نزدیک شدن به روزهای انتخابات از م..

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، قیمت سیمان امروز، چهارشنبه، ۳۰ خرداد ۱۴۰۳، تغییرعملکرد را در یک محصول خود دید؛ طوری که سیمان پاکتی تهران (تیپ ۲) _ عمده، ۱۱ هزار تومان افزایش یافت. دیگر محصولات با همان نرخ پیشین گزارش می‌شوند.

تجارت‌نیوز در گزارشی نوشت: بهای ارز و دلار، تعطیلی روز گذشته و نزدیک شدن به روزهای انتخابات از محرک‌های اصلی بازار فلزات در چند روز آینده به شمار می‌آیند. همچنین میزان عرضه و تقاضا، شرایط جوّی، کمبود صنایع و افزایش ساختمان‌سازی هم در تغییر بهای این کالا بی‌تأثیر نبوده‌اند. در ادامه بهای انواع سیمان در جدول مشاهده می‌شود.

قیمت سیمان در بازار

سیمان پاکتی داراب (تیپ ۲) عمده، در کانال ۶۵ هزار تومان در حال معامله است.

سیمان پاکتی ساوه، با نرخ ۸۷ هزار تومان خرید و فروش می‌شود.

سیمان پاکتی فارس نو _ عمده هم با بهای ۷۷ هزار تومان به چشم می‌خورد. سیمان پاکتی تهران (تیپ ۲) عمده نیز با ۱۱ هزار تومان افزایش با قیمت ۷۶ هزار تومان به دست مصرف‌کننده می‌رسد.

جدول سیمان_تجارت نیوز-1 (4)

پیش‌بینی می‌شود در روزهای آتی با توجه به مولفه‌های موثر بر بازار سیمان، تغییری در بهای این کالا دیده نشود.

۲۲۳۲۲۵

لینک منبع

0 Comments