ریزش عجیب قیمت خودرو در بازار/ قیمت این خودرو ۹۷ میلیون تومان ریخت + جدول

آخرین اخبار

ریزش قیمت دنا «عجیب» شد/ جدول قیمت

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، این خودرو در طول ۱۰ روز گذشته ۶۰ میلیون تومان کاهش قیمت داشته است. آن‌طور که گزارش‌ها نشان می‌دهد، تارا اتوماتیک V۲ مدل ۱۴۰۳ در بازار با کاهش ۵ میلیون تومانی به قیمت ۹۳۰ میلیون تومان و تارا دنده‌ای V۱ مدل ۱۴۰۳ نیز با کاهش ۵ میلیون تومانی، ۷۶۰ میلیون تومان قیمت خورده است. گزارش‌ها از بازار..

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، اغلب خودروهای داخلی، مونتاژی و وارداتی افت قیمت جزئی پیدا کردند، اما برخی از محصولات تا 97 میلیون تومان هم ریزش داشتند. تجارت‌نیوز در گزارشی نوشت: قیمت خودرو امروز، چهارشنبه 30 خرداد 1403، نسبت به دیگر روزهای کاری هفته، نزولی است. روند قیمتی اغلب خودروهای داخلی، مونتاژی و وارداتی بازار از ..

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، اغلب خودروهای داخلی، مونتاژی و وارداتی افت قیمت جزئی پیدا کردند، اما برخی از محصولات تا 97 میلیون تومان هم ریزش داشتند.

تجارت‌نیوز در گزارشی نوشت: قیمت خودرو امروز، چهارشنبه 30 خرداد 1403، نسبت به دیگر روزهای کاری هفته، نزولی است. روند قیمتی اغلب خودروهای داخلی، مونتاژی و وارداتی بازار از صبح امروز کاهشی گزارش می‌شود و با آغاز معاملات، یکی از جدیدترین خودروهای مونتاژی گروه بهمن با نام فیدلیتی پرستیژ هفت‌نفره، افت قیمت 97 میلیون تومانی پیدا کرده و به نرخ دو میلیارد و 453 میلیون تومان رسیده است.

قیمت خودروهای داخلی

قیمت خودروهای داخلی از ابتدای امروز نزولی است.

کوییک S، هاچ‌بک اقتصادی شرکت سایپا از ابتدای امروز افت دو میلیون تومانی دارد و به نرخ 407 میلیون تومان به فروش می‌رسد.

شاهین G اتوماتیک که سدان لوکس سایپا محسوب می‌شود، رشد قیمت دو میلیون تومانی پیدا کرده است و با 807 میلیون تومان معامله می‌شود.

پژو پارس LX TU5 سدان پرهیاهوی ایران خودرو است که طی روزهای آینده، تولید آن متوقف می‌شود. این خودرو برخلاف کلیت بازار، رشد دو میلیون تومانی دارد و به نرخ 885 میلیون تومان رسیده است.

تارا اتوماتیک V4 لوکس‌ترین سدان حال حاضر ایران خودرو به شمار می‌رود که با افت 10 میلیون تومانی، مقام بیشترین افت قیمت در خودروهای داخلی را نصیب خود کرد. این خودرو هم‌اکنون با یک میلیارد و 38 میلیون تومان معامله می‌شود.

قیمت خودرو 30 خرداد 1403

قیمت خودروهای مونتاژی

قیمت خودروهای مونتاژی نیز در برخی موارد، افت قیمت‌های چند ده میلیون تومانی را تجربه می‌کند.

ام وی ام X33 کراس یکی از جدیدترین محصولات مونتاژی شرکت مدیران خودرو است که 17 میلیون تومان ارزان‌تر از روز گذشته و با یک میلیارد و 143 میلیون تومان به فروش می‌رسد.

فردا T5 از خودروهای نه‌چندان پرتقاضای مونتاژی به شمار می‌رود که افت قیمت 30 میلیون تومانی دارد و به یک میلیارد و 550 میلیون تومان رسیده است.

فیدلیتی پرستیژ پنج‌نفره همانند نسخه هفت‌نفره، کاهش قیمت چشمگیری نسبت به روز گذشته پیدا کرده است. این کراس‌اوور جدیدالورود بهمن موتور هم با افت 80 میلیون تومانی، به نرخ دو میلیارد و 410 میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

قیمت خودرو 30 خرداد 1403

۲۲۳۲۲۵

لینک منبع

0 Comments