قیمت جدید سیمان ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ اعلام شد/ جزییات تغییر قیمت

آخرین اخبار

تکان شدید قیمت‌ها در بازار خودرو/ آخرین قیمت پژو، تیبا، هایما و شاهین + جدول

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، پیش فروش ۴ محصول سایپا ویژه متقاضیان عادی، طرح‌ جوانی جمعیت و حمایت از خانواده و جایگزینی خودروهای فرسوده یکی از دلایلی است که می‌توان کاهشی شدن قیمت خودرو در بازار را به آن نسبت داد. از سوی دیگر انتظار دولت جدید در قبال صنعت خودرو هم و بر کاهش قیمت خودرو اثرگذار بوده است. از سوی دیگر از ن..

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، قیمت سیمان کار خود را با تغییر در یک محصول شروع کرد؛ به طوری‌که سیمان پاکتی آباده با ۲۰۰۰ تومان افزایش در کانال‌های معاملاتی خرید و فروش می‌شود. قیمت سیمان متاثر از میزان عرضه و تقاضا، شرایط جوی، افزایش ساختمان‌سازی، همچنین علی‌رغم بهای ارز و دلار که روند نسبتا ثابتی را طی می‌کند با فرآیند..

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، قیمت سیمان کار خود را با تغییر در یک محصول شروع کرد؛ به طوری‌که سیمان پاکتی آباده با ۲۰۰۰ تومان افزایش در کانال‌های معاملاتی خرید و فروش می‌شود.

قیمت سیمان متاثر از میزان عرضه و تقاضا، شرایط جوی، افزایش ساختمان‌سازی، همچنین علی‌رغم بهای ارز و دلار که روند نسبتا ثابتی را طی می‌کند با فرآیندی صعودی به کار خود ادامه می‌دهد. در جدول زیر بهای انواع سیمان در بازار مشاهده می‌شود.

قیمت سیمان در بازار

سیمان پاکتی آبیک (تیپ ۲) عمده، در کانال ۷۱ هزار تومان در حال معامله است.

سیمان پاکتی ساوه با نرخ ۷۲ هزار تومان خرید و فروش می‌شود.

سیمان پاکتی تهران هم در مدار ۷۶ هزار تومان به دست مصرف‌کننده می‌رسد.

سیمان پاکتی آباده با دو هزار تومان رشد در کانال ۸۵ هزار تومان قرار دارد.

جدول سیمان_تجارت نیوز-1

پیش‌بینی می‌شود در هفته‌های آتی هم بازار سیمان رشد بها را در بین محصولات خود مشاهده کند.

۲۲۳۲۲۵

لینک منبع

0 Comments