قیمت جدید سیمان اعلام شد/ جدول قیمت

آخرین اخبار

تکان شدید قیمت‌ها در بازار خودرو/ آخرین قیمت پژو، تیبا، هایما و شاهین + جدول

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، پیش فروش ۴ محصول سایپا ویژه متقاضیان عادی، طرح‌ جوانی جمعیت و حمایت از خانواده و جایگزینی خودروهای فرسوده یکی از دلایلی است که می‌توان کاهشی شدن قیمت خودرو در بازار را به آن نسبت داد. از سوی دیگر انتظار دولت جدید در قبال صنعت خودرو هم و بر کاهش قیمت خودرو اثرگذار بوده است. از سوی دیگر از ن..

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، قیمت سیمان در آخرین روزهای هفته کار خود را با تغییر در یک محصول شروع کرد. نرخ سیمان که دیروز دو افزایش را در محصولات خود داشت امروز را هم با رشد بها در یک محصول گذراند. سیمان پاکتی تهران (تیپ ۲) عمده، با ۶۰۰۰ تومان افزایش، سردمدار خیزش بها در بین این کالاهاست. تجارت‌نیوز در گزارشی نوشت: نو..

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، قیمت سیمان در آخرین روزهای هفته کار خود را با تغییر در یک محصول شروع کرد. نرخ سیمان که دیروز دو افزایش را در محصولات خود داشت امروز را هم با رشد بها در یک محصول گذراند. سیمان پاکتی تهران (تیپ ۲) عمده، با ۶۰۰۰ تومان افزایش، سردمدار خیزش بها در بین این کالاهاست.

تجارت‌نیوز در گزارشی نوشت: نوسان ارز و دلار در هفته جاری، عرضه و تقاضا و شرایط جوی از عناصر مهم تاثیرگذار بر بهای سیمان، تعادل بازار را در دست گرفته‌اند و از دیروز تا امروز تغییراتی را در بهای این کالا به وجود آوردند. در جدول زیر بهای انواع سیمان در بازار مشاهده می‌شود.

سیمان پاکتی آبیک (تیپ ۲) عمده، در کانال ۷۱ هزار تومان در حال معامله است.

سیمان پاکتی ساوه با نرخ ۷۲ هزار تومان خرید و فروش می‌شود.

سیمان پاکتی تهران هم با خیزش شش هزار تومان در مبادی ورودی ۷۰ هزار تومان به دست مصرف‌کننده می‌رسد.

سیمان پاکتی فارس _ عمده همچنان در کانال ۶۴ هزار تومان قرار دارد.

جدول سیمان_تجارت نیوز (7)

پیش‌بینی می‌شود در هفته‌های آتی بازار سیمان با روندی کند تغییراتی را در بین محصولات خود مشاهده کند.

۲۲۳۲۲۵

لینک منبع

0 Comments