مجرمان و سارقان دیگر نمی‌توانند از دست این خودروی پلیس فرار کنند /عکس

آخرین اخبار

ریزش قیمت دنا «عجیب» شد/ جدول قیمت

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، این خودرو در طول ۱۰ روز گذشته ۶۰ میلیون تومان کاهش قیمت داشته است. آن‌طور که گزارش‌ها نشان می‌دهد، تارا اتوماتیک V۲ مدل ۱۴۰۳ در بازار با کاهش ۵ میلیون تومانی به قیمت ۹۳۰ میلیون تومان و تارا دنده‌ای V۱ مدل ۱۴۰۳ نیز با کاهش ۵ میلیون تومانی، ۷۶۰ میلیون تومان قیمت خورده است. گزارش‌ها از بازار..

امیرمسعود عابدین_ ‌شرکت اصلاح‌کننده تسلا به نام UP.FIT به‌تازگی اعلام کرده که قصد دارد تبدیل سایبرتراک‌ها را برای انجام وظیفه پلیس آغاز کند. سایبرتراک به مجموعه‌ای از چراغ‌ها، آژیرها، نورافکن‌های نصب‌شده روی گلگیر به همراه یک سیستم PA و همچنین سیستم‌های رادیویی و رایانه‌ای ارتقا یافته مجهز خواهد شد. سایبرتراک تغییریافت..

امیرمسعود عابدین_ ‌شرکت اصلاح‌کننده تسلا به نام UP.FIT به‌تازگی اعلام کرده که قصد دارد تبدیل سایبرتراک‌ها را برای انجام وظیفه پلیس آغاز کند. سایبرتراک به مجموعه‌ای از چراغ‌ها، آژیرها، نورافکن‌های نصب‌شده روی گلگیر به همراه یک سیستم PA و همچنین سیستم‌های رادیویی و رایانه‌ای ارتقا یافته مجهز خواهد شد. سایبرتراک تغییریافته آماده گشت‌زنی روی چرخ‌های ۱۸ اینچی فورج‌شده می‌شود.

مجرمان و سارقان دیگر نمی‌توانند از دست این خودروی پلیس فرار کنند /عکس

به گفته UP.FIT، سایبرتراک برای عملیات‌های تاکتیکی، نظامی و جستجو و نجات نیز قابل تغییر است. این شرکت همچنین می‌تواند پارتیشن‌های زندانی، انبار سلاح و محفظه‌های K۹ را به این خودرو اضافه کند. UP.FIT می‌تواند ترمز و لاستیک‌ها را نیز تقویت کند و این پیکاپ را برای استفاده شدید در خارج از جاده تغییر دهد. اینترنت استارلینک نیز برای این خودرو در دسترس است.

مجرمان و سارقان دیگر نمی‌توانند از دست این خودروی پلیس فرار کنند /عکس

UP.FIT به‌اصطلاح اسکلت بیرونی فولاد ضدزنگ را تبلیغ می‌کند. طبق ادعای تسلا، بدنه سایبرتراک می‌تواند در برابر شلیک گلوله از برخی سلاح‌های کوچک مقاومت کند. هیچ محدوده قیمت خاصی از این خودرو ذکر نشده است، اما UP.FIT می‌گوید که سایر وسایل نقلیه پلیس تسلا معمولاً بین ۴۳۵ تا ۴۸۵ کیلومتر برد و حدود ۹۰ هزار دلار (معادل ۵ میلیارد و ۳۱۰ میلیون تومان) قیمت دارند.

منبع: caranddriver

۳۲۲

لینک منبع

0 Comments