یک خودروی آلمانی در راه ایران/ عکس

آخرین اخبار

تکان شدید قیمت‌ها در بازار خودرو/ آخرین قیمت پژو، تیبا، هایما و شاهین + جدول

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، پیش فروش ۴ محصول سایپا ویژه متقاضیان عادی، طرح‌ جوانی جمعیت و حمایت از خانواده و جایگزینی خودروهای فرسوده یکی از دلایلی است که می‌توان کاهشی شدن قیمت خودرو در بازار را به آن نسبت داد. از سوی دیگر انتظار دولت جدید در قبال صنعت خودرو هم و بر کاهش قیمت خودرو اثرگذار بوده است. از سوی دیگر از ن..

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و براساس گزارش مجله خودرو، از جذاب ترین و محبوب ترین تولیدات فولکس واگن که از ۱۹۷۴ در ۸ نسل تولید شده‌است می‌توان به گلف GTI اشاره کرد که آخرین نسل آن در ۲۰۲۱ معرفی شده‌است. از نظر فنی، این خودرو، مجهز به پیشرانه ۲ لیتر توربو ۲۴۱ اسب ۳۷۰ نیوتن متر + جعبه دنده ۷ سرعته اتوماتیک دوکلاچه روی چ..

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و براساس گزارش مجله خودرو، از جذاب ترین و محبوب ترین تولیدات فولکس واگن که از ۱۹۷۴ در ۸ نسل تولید شده‌است می‌توان به گلف GTI اشاره کرد که آخرین نسل آن در ۲۰۲۱ معرفی شده‌است.

از نظر فنی، این خودرو، مجهز به پیشرانه ۲ لیتر توربو ۲۴۱ اسب ۳۷۰ نیوتن متر + جعبه دنده ۷ سرعته اتوماتیک دوکلاچه روی چرخ های جلو است و شتاب ۶.۲ ثانیه و مصرف ترکیبی ۸.۸ لیتر را داراست.

کابین این خودرو با طراحی مدرن و مینیمال که المان های قرمز رنگ را یادآوری می کنند همراه است و می‌توان گفت این خودرو یک گلف معمولی نیست.

از امکانات این خودرو می‌توان به کروز کنترل تطبیقی، کیسه هوا (جلو، جانبی و پرده ای)، کنترل پایداری، استارت دکمه ای، صفحه نمایش مالتی مدیای ۸ اینچی لمسی، سنسور پارک جلو و عقب، سنسور باران، تهویه اتوماتیک، گرم کن صندلی های جلو، هشدار حرکت بین خطوط، پیشگیری از تصادف،کمکی پارک، و هدآپ دیسپلی و … اشاره کرد.

یک خودروی آلمانی در راه ایران/ عکس

یک خودروی آلمانی در راه ایران/ عکس

۲۲۷۲۲۷

لینک منبع

0 Comments