قیمت سیمان اعلام شد/ جزییات تغییر قیمت

آخرین اخبار

تکان شدید قیمت‌ها در بازار خودرو/ آخرین قیمت پژو، تیبا، هایما و شاهین + جدول

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، پیش فروش ۴ محصول سایپا ویژه متقاضیان عادی، طرح‌ جوانی جمعیت و حمایت از خانواده و جایگزینی خودروهای فرسوده یکی از دلایلی است که می‌توان کاهشی شدن قیمت خودرو در بازار را به آن نسبت داد. از سوی دیگر انتظار دولت جدید در قبال صنعت خودرو هم و بر کاهش قیمت خودرو اثرگذار بوده است. از سوی دیگر از ن..

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، قیمت سیمان امروز، جمعه، ۱۰ خرداد ۱۴۰۳، همچنان با نرخ‌ پیشین درجا زد. بهای سیمان در کانال ۴۸ هزار تومان تا ۷۰ هزار تومان معامله می‌شود. قیمت سیمان تحت تاثیر متغیرهایی همچون ارز و دلار دچار نوسان و افت و خیز می‌شود. نرخ ارز و دلار هم که در دو روز اخیر روندی ثابت و بدون هیجان را طی کردند، باز..

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، قیمت سیمان امروز، جمعه، ۱۰ خرداد ۱۴۰۳، همچنان با نرخ‌ پیشین درجا زد. بهای سیمان در کانال ۴۸ هزار تومان تا ۷۰ هزار تومان معامله می‌شود.

قیمت سیمان تحت تاثیر متغیرهایی همچون ارز و دلار دچار نوسان و افت و خیز می‌شود. نرخ ارز و دلار هم که در دو روز اخیر روندی ثابت و بدون هیجان را طی کردند، بازار سیمان را در دستان خود گرفته و قیمتی پایدار را در این کالا رقم زدند. در جدول زیر می‌توان بهای انواع سیمان را مشاهده کرد.

قیمت سیمان در بازار

سیمان پاکتی تهران (تیپ ۲) عمده، در مبادی ورودی ۶۶ هزار تومان معامله می‌شود.

سیمان پاکتی ساوه (تیپ ۲) عمده در کانال ۶۹ هزار تومان باقی ماند.

سیمان خاکستری ۵۰ کیلویی نی ریز هم با قیمت ۴۸ هزار و ۵۰۰ تومان خرید و فروش می‌شود.

سیمان پاکتی آبیک هم بدون افت بها با همان نرخ پیشین یعنی با قیمت ۶۰هزار و ۵۰۰ تومان به چشم می‌خورد.

جدول سیمان_تجارت نیوز (2)

پیش‌بینی می‌شود بازار سیمان در روزهای آتی نیز با همین روند و بدون تغییر به کار خود ادامه دهد.

۲۲۳۲۲۵

لینک منبع

0 Comments