عکس | پیشرفت قابل توجه شریک چینی ایران خودرو / ورود بازیگری جدید به دنیای خودروهای برقی

آخرین اخبار

تکان شدید قیمت‌ها در بازار خودرو/ آخرین قیمت پژو، تیبا، هایما و شاهین + جدول

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، پیش فروش ۴ محصول سایپا ویژه متقاضیان عادی، طرح‌ جوانی جمعیت و حمایت از خانواده و جایگزینی خودروهای فرسوده یکی از دلایلی است که می‌توان کاهشی شدن قیمت خودرو در بازار را به آن نسبت داد. از سوی دیگر انتظار دولت جدید در قبال صنعت خودرو هم و بر کاهش قیمت خودرو اثرگذار بوده است. از سوی دیگر از ن..

امیرمسعود عابدین: اولین مدلی که با نام تجاری eπ عرضه شد، یک سدان برقی به نام eπ ۰۰۷ بود که در ۱۴ مارس به فروش رسید. به تازگی تصاویر رسمی جدیدی از eπ ۰۰۸، شاسی بلند جدید این برند منتشر شده و قرار است در اواخر این ماه در نمایشگاه خودروی پکن رونمایی شود. تصاویر منتشر شده نشان می‌دهند که eπ ۰۰۸ زبان طراحی مشابهی با مدل ق..

امیرمسعود عابدین: اولین مدلی که با نام تجاری eπ عرضه شد، یک سدان برقی به نام eπ ۰۰۷ بود که در ۱۴ مارس به فروش رسید. به تازگی تصاویر رسمی جدیدی از eπ ۰۰۸، شاسی بلند جدید این برند منتشر شده و قرار است در اواخر این ماه در نمایشگاه خودروی پکن رونمایی شود.

عکس | پیشرفت قابل توجه شریک چینی ایران خودرو / ورود بازیگری جدید به دنیای خودروهای برقی

تصاویر منتشر شده نشان می‌دهند که eπ ۰۰۸ زبان طراحی مشابهی با مدل قبلی خود، یعنی eπ ۰۰۷ دارد. با این حال، این خودرو با اتخاذ یک روند محبوب در طراحی خودرو، خود را از بقیه محصولات متمایز می‌کند. فضای داخلی دارای نورپردازی به سبک ماتریسی است که حسی آینده‌نگر را به آن اضافه می‌کند. خطوط کاپوت و طراحی ورودی هوای سپر جلو نیز به ایجاد ظاهری شیک‌تر کمک می‌کنند.
اندازه قابل توجه این خودرو به آن جلوه قدرتمندی می‌بخشد.

عکس | پیشرفت قابل توجه شریک چینی ایران خودرو / ورود بازیگری جدید به دنیای خودروهای برقی

طراحی عقب eπ ۰۰۸ با جلو هماهنگ بوده و دارای یک نوار نوری با عناصر نورپردازی ماتریسی است. این زبان طراحی، زیبایی و آینده‌نگر بودن خودرو را بیشتر نشان می‌دهد.
در مورد فضای داخلی، عکس‌های جاسوسی از کابین eπ ۰۰۸، رویکرد مینیمالیستی مشابه طراحی eπ ۰۰۷ را نشان می‌دهند. فضای داخلی دارای یک طرح رنگی دو رنگ بوده و فاقد دکمه‌های فیزیکی است. فرمان خودرو دارای طراحی دو پره و D کات بوده که با یک نمایشگر کیلومترشمار و یک صفحه نمایش لمسی مرکزی بزرگ همراه شده است. این خودرو دارای طراحی شناور کنسول است و فضای ذخیره‌سازی متعددی را در زیر آن فراهم می‌کند.

عکس | پیشرفت قابل توجه شریک چینی ایران خودرو / ورود بازیگری جدید به دنیای خودروهای برقی

از نظر گزینه‌های پیشرانه، نسخه پلاگین هیبریدی eπ ۰۰۸ دارای ترکیبی از یک موتور ۱.۵ لیتری توربوشارژ و یک موتور الکتریکی است که حداکثر توان خروجی ۱۴۴ اسب بخار و برد الکتریکی خالص ۱۵۴ کیلومتری را ارائه می‌دهد. از سوی دیگر، نسخه تمام الکتریکی به یک موتور الکتریکی ۲۰۰ کیلوواتی مجهز می‌شود که برد قابل توجه ۶۳۶ کیلومتر را ارائه می‌دهد.

دانگ فنگ eπ ۰۰۸ با طراحی آینده‌نگر، فناوری پیشرفته و گزینه‌های مختلف پیشرانه، قصد دارد نام تجاری eπ را به عنوان یک بازیگر برجسته در بخش رقابتی خودروهای برقی معرفی کند.

جهت مشاهده لیست قیمت روز خودرو های داخلی و خارجی می توانید به صفحه لیست قیمت روز خودرو در خبرآنلاین مراجعه کنید.

227227

لینک منبع

0 Comments